yorumlar Psoridex

 • Sabina
  Sedef hastalığı abartmadan hayatımı cehenneme çevirdi. Genç bir kız olarak, hastalığın tüm "zevkleriyle" karşı karşıya kaldım. Önce soyulma ve kaşıntı, sonra kızarıklık ve plaklar. Yazın bile uzun kollu kazaklar. Kompleksler ve depresyon. psoridex kremini kullanmaya başladım - ihtiyacınız olan şey!
  Psoridex
 • Ευαγγελία
  Psoridex beni normale döndürdü. Başkalarının bana bakmamasından utanmadan nihayet kısa kollu bir gömlekle dışarı çıkabiliyorum. Halk arasında kendimi iyi hissediyorum. Cilt yumuşadı, iltihap kayboldu ve henüz ortaya çıkmadı.
  Psoridex
 • Σοφία
  Yüksek sesle söyleme zamanı: Sedef hastalığım var! Psoridex kremi gerçekten imkansız olduğunu düşündüğüm şeyi yaptı. Deri, plak ve dökülme olmadan yumuşak hale geldi. Herkese tavsiye ederim!
  Psoridex
 • Xeyale
  Sedef hastalığının iyileştirilebileceğine inanmadım ama psoridex yardımıyla yaptım. Altı ay geçti - hastalığın nüksetmesine dair bir ipucu değil. Etkiden memnunum, tavsiye ederim.
  Psoridex
 • Mustafa
  Hastalık cildimi acı verici ve itici bir şeye dönüştürdüğünde içine kapanık ve huzursuz oldum. Psoridex kremi olmasaydı, yine de bu kabusta yaşardım. Bu ürünün üreticisi ve tavsiyesi için uzmanlara minnettarım.
  Psoridex
Değerlendirme Psoridex
4.8
27