Kullanım deneyimi Psoridex

Psoridex Krem Sedef Hastalığımı Nasıl İyileştirdi?

Birmingham'dan Jim tarafından Psoridex'in başarılı tedavisi deneyimi

Jim'in çare, Birmingham ile deneyim

Şiddetli stresin ortasında oldukça genç yaşta sedef hastalığı ile karşılaştım. İlk semptomları hafife aldım, uzun süre doktora gitmedim, en güçlü kaşıntı ve korkunç görünüm işini yapana kadar. Psoridex krem kullanma deneyimimi ve iyileşme geçmişimi paylaşmak için bir inceleme yazıyorum.

Tıbbi geçmiş ve tedavi araştırması

Hastalığım son 2 yılda ilerledi. İlk döküntüler göğüs, sırt ve boyunda ortaya çıktı. Yüzdeki cildin rengi değişti. Bütün bunlara şiddetli kaşıntı eşlik etti. Her şey şiddetli stres ve duygusal stres fonunda başladı. Yerel bir dermatoloğa döndüm. Muayeneden sonra sedef hastalığı teşhisi kondu. Doktor, tedavi olarak Psoridex kremini önerdi. İlk başta, kozmetik gibi bu konuda ciddi değildim, ama tamamen boşuna. Etki beklentileri aştı.

Tedavi rejimi

Psoridex kremini uyguladıktan sonraki fotoğraf, ürünü kullanma deneyimi

Nasıl kullanılacağını sana söylüyorum. Her şey gerçekten çok basit. Kremi temizlenmiş cilde günde bir kez sürün. Yıkamayın! Bu önemli. Tedavi süresi 30 gündür. Üçüncü ila dördüncü uygulamada ilk etkiyi fark ettim. Kaşıntı hemen geçti, tahriş ve kızarıklık azalmaya başladı ve plaklar iki haftalık kullanımdan sonra yavaş yavaş kaybolmaya başladı. Doğal kompozisyondan çok memnun kaldım. Doğal içeriklerin bu kadar güçlü ve etkili olabileceğini düşünmemiştim. Yan etki veya alerjik reaksiyon yok.

Uygulama sonuçları

İkinci haftada bir yerde hastalığın azaldığını hissettim. Neredeyse kaşıntı hissetmedim, tahriş gitti, yeni lezyonlar görünmedi. Kursun sonunda kendimi neredeyse sağlıklı hissettim. Cilt temizlendi, birçok tanıdık bile gençleştiklerini söyledi. Sonunda, herkesin dikkatini toplum içinde çekmeyi bıraktı. Psoridex kremi sayesinde! Ben öneririm. Hasta olmayın!